Ustaw jako startową Wyślij e-mail O nas - redakcja
Login: Hasło:
 
 [załóż konto]
start rozgrywki druzyny zawodnicy sezony Sponsor serwisu


OSTATNIO DODANO...


Mariusz
Mariusz


POLECAMY SERWISY


POZKosz.ligi.pl
Sportowe Kaszuby.pl
KIBOL Cup




OSTATNIE WYNIKI
sobota, 20 grudnia 2014 r.
20:15 Puck - kolejka 7 Oltrans - Jantar Swarzewo 1:0
19:55 Puck - kolejka 7 Drewniaki - Młoda Zatoka 2:3
19:30 Puck - kolejka 7 Oltrans - Pogrom Oxford 6:2
19:10 Puck - kolejka 7 Kaszubia - Bajadera 0:17
18:45 Puck - kolejka 7 Pogrom Oxford - Młoda Zatoka 1:2
18:25 Puck - kolejka 7 Drewniaki - Kaszubia 11:2
18:00 Puck - kolejka 7 Oltrans - Bajadera 0:4
niedziela, 14 grudnia 2014 r.
16:15 Puck - kolejka 6 Drewniaki - Gremar 1:4
15:55 Puck - kolejka 6 Zatoka Puck Seniorzy - Jantar Swarzewo 5:3
15:30 Puck - kolejka 6 Vamos Mrzezino - Gremar 1:3
15:10 Puck - kolejka 6 Drewniaki - Ajax Leśniewo 1:4
14:45 Puck - kolejka 6 Republika Dżibuti - Jantar Swarzewo 5:2
14:25 Puck - kolejka 6 Zatoka Puck Seniorzy - Ajax Leśniewo 4:2
14:00 Puck - kolejka 6 Vamos Mrzezino - Republika Dżibuti 1:1
sobota, 13 grudnia 2014 r.
20:15 Puck - kolejka 5 Bajadera - Młoda Zatoka 4:2
19:55 Puck - kolejka 5 Zatoka Puck Seniorzy - Darżlubie 3:0
19:30 Puck - kolejka 5 Vamos Mrzezino - Młoda Zatoka 3:0
19:10 Puck - kolejka 5 Zoeller Tech - Bajadera 0:8
18:45 Puck - kolejka 5 Vamos Mrzezino - Zatoka Puck Seniorzy 2:6
18:25 Puck - kolejka 5 Młoda Zatoka - Darżlubie 3:0
18:00 Puck - kolejka 5 Zatoka Puck Seniorzy - Zoeller Tech 6:1
niedziela, 07 grudnia 2014 r.
16:15 Puck - kolejka 4 Gremar - Ajax Leśniewo 2:2
15:55 Puck - kolejka 4 Republika Dżibuti - Piast Piaśnica 2:1
15:30 Puck - kolejka 4 Oltrans - Gremar 1:3
15:10 Puck - kolejka 4 Republika Dżibuti - Kaszubia 3:3
14:45 Puck - kolejka 4 Piast Piaśnica - Ajax Leśniewo 1:4
14:25 Puck - kolejka 4 Republika Dżibuti - Gremar 1:3
14:00 Puck - kolejka 4 Oltrans - Kaszubia 6:0
sobota, 06 grudnia 2014 r.
19:15 Puck - kolejka 3 Vamos Mrzezino - Bajadera 2:8
18:55 Puck - kolejka 3 Pogrom Oxford - Oldboy Gmina Puck 3:0
18:30 Puck - kolejka 3 Drewniaki - Bajadera 1:2
18:10 Puck - kolejka 3 Vamos Mrzezino - Jantar Swarzewo 1:2
17:45 Puck - kolejka 3 Drewniaki - Oldboy Gmina Puck 2:1
17:25 Puck - kolejka 3 Vamos Mrzezino - Pogrom Oxford 0:0
17:00 Puck - kolejka 3 Bajadera - Jantar Swarzewo 0:2
niedziela, 30 listopada 2014 r.
15:55 Puck - kolejka 2 Kaszubia - Młoda Zatoka 1:5
15:30 Puck - kolejka 2 Zoeller Tech - Darżlubie 2:2
15:10 Puck - kolejka 2 Zatoka Puck Seniorzy - Kaszubia 7:1
14:45 Puck - kolejka 2 Pogrom Oxford - Zoeller Tech 3:4
14:25 Puck - kolejka 2 Zatoka Puck Seniorzy - Młoda Zatoka 5:1
14:00 Puck - kolejka 2 Pogrom Oxford - Darżlubie 5:1
sobota, 29 listopada 2014 r.
18:55 Puck - kolejka 1 Piast Piaśnica - Oldboy Gmina Puck 3:1
18:30 Puck - kolejka 1 Oltrans - Republika Dżibuti 2:3
18:10 Puck - kolejka 1 Gremar - Oldboy Gmina Puck 10:3
17:45 Puck - kolejka 1 Oltrans - Ajax Leśniewo 1:3
17:25 Puck - kolejka 1 Gremar - Piast Piaśnica 3:1
17:00 Puck - kolejka 1 Republika Dżibuti - Ajax Leśniewo 3:2
niedziela, 02 marca 2014 r.
15:30 Gmina Kosakowo - kolejka 11 Dębogórze - Delfin Rewa 5:3
14:40 Gmina Kosakowo - kolejka 11 Rewa - Dębogórze Wybudowanie 5:7
13:50 Gmina Kosakowo - kolejka 11 Leśne Ludki (S. Dwór) - Mosty 3:0(vo)
NAJBLIŻSZE MECZE
sobota, 27 grudnia 2014 r.
15:00 Puck - kolejka 9 Pogrom Oxford - Kaszubia Puck - hala MOKSiR
15:25 Puck - kolejka 9 Drewniaki - Jantar Swarzewo Puck - hala MOKSiR
15:45 Puck - kolejka 9 Piast Piaśnica - Kaszubia Puck - hala MOKSiR
16:10 Puck - kolejka 9 Pogrom Oxford - Jantar Swarzewo Puck - hala MOKSiR
16:30 Puck - kolejka 9 Drewniaki - Piast Piaśnica Puck - hala MOKSiR
16:55 Puck - kolejka 9 Kaszubia - Jantar Swarzewo Puck - hala MOKSiR
17:15 Puck - kolejka 9 Pogrom Oxford - Drewniaki Puck - hala MOKSiR
17:40 Puck - kolejka 9 Piast Piaśnica - Jantar Swarzewo Puck - hala MOKSiR
niedziela, 28 grudnia 2014 r.
12:00 Puck - kolejka 10 Oltrans - Oldboy Gmina Puck Puck - hala MOKSiR
12:25 Puck - kolejka 10 Republika Dżibuti - Zatoka Puck Seniorzy Puck - hala MOKSiR
12:45 Puck - kolejka 10 Oltrans - Młoda Zatoka Puck - hala MOKSiR
13:10 Puck - kolejka 10 Zatoka Puck Seniorzy - Gremar Puck - hala MOKSiR
13:30 Puck - kolejka 10 Republika Dżibuti - Oldboy Gmina Puck Puck - hala MOKSiR
13:55 Puck - kolejka 10 Gremar - Młoda Zatoka Puck - hala MOKSiR
» więcej
GALERIA
Mistrzostwa KIBOL CUP Puck 2012
Derby Władysławowa
Puchar Władysławowa r. 2000
Kowal Cup - Władysławowo
I Kowal Cup
OSTATNIE KOMENTARZE
dogna - no to polwysep juz ma pewne miejsce w finale...
luk77asz15 - mecz PITT BULLE - CIENIASY w dniu 28.12.08 o godz. 15.00...
luk77asz15 - No to zaczynamy ligę w Pucku. Ciekaw jestem kto w tym roku wygra ligę, ja stawia...
dave - Pewnie nie ma = ogólnie nic się tu nie dzieje ;). Pozdrawiam "halowców' niebawem...
kibol - dlaczego ta zukowska liga nie jest podawana na biezaco? nie ma tu nikogo z zukow...
DODAJ LIGĘ
copyright 2014 , Provided by
POLECAMY: sport | koszykówka wyniki | weekend nad morzem | koszykówka | lody forum | Cetniewo | obozy sportowe | Cetniewo | nocleg nad morzem | władysławowo domki letniskowe nad morzem | wędkarstwo morskie | Władysławowo | domki Władysławowo | lody sklep | halowa liga | piłka | Władysławowo | Chłapowo | maszyny do lodów | UKS w Jastarni | maszyny do lodów świderków |